Saturday – Pennant Shields

 G&DBA Pennant Shields
1996 – 1997 Div C3
M Wescom M Ward P Stokes A Addison    (S)
H Sauter J Wolfendon P Blair L Baker       (S)
H Reynolds S Bell G Thornton D Jones       (S)
1997 – 1998 Div C1
B Pollard P Blair J Connelly G Hart        (S)
M Wescom D Hirst R Fensling K Fraatz      (S)
G Thornton M Ward P Stokes N Carroll     (S)
2003 – 2004 Div C2
T Bifano A McPherson G Thornton A Barrett       (S)
S McDonald B Lee A Kelly D Grossman  (S)
A Bottrell I Price B Burley M Mulder       (S)
2003 – 2004 Div B2
P Bartlett B Bottrell G Hinch P Standaert   (S)
L McIlvenney B Pollard A McInerney G Hart          (S)
A Martin G Woolcock P Stokes G Day           (S)
W Phillips R Beattie L Zuppin M Ward         (S)
2004 – 2005 Div C1
A McDonald R Hammond M Wescom K Fraatz         (S)
D Jackson B Lee D Hirst A Carroll        (S)
P Fensling S Edge A Bottrell S McDonald    (S)
2004 – 2005 Div B1
P Bartlett B Bottrell G Hinch P Standaert     (S)
W Phillips L Zuppin P Stokes M Ward          (S)
A McInerney B Pollard G Hart L McIlvenney   (S)
A Martin G Woolcock B Burley G   Day          (S)
2007 – 2008 Div 10
N Arends T McDonald D Grossman A Bottrell       (S)
B Ward M Hope K Miller A McDonald    (S)
G Day D Stokes S Standaert P McDonald    (S)
 2008 – 2009 Div 3
D Gercke A Lewis B Bottrell P Standaert  (S)
A McInerney T Greenwood L Zuppin G Hart         (S)
M Ward M Perry J Graham P Kane         (S)
B Pollard G Hinch B Burley S McDonald  (S)
2009 – 2010 Div 7
N Frost M Couzens L Zuppin R Beattie     (S)
B Ward K Miller P Bartlett B Lee          (S)
A Smith A McDonald G Woolcock M Ward       (S)
B Pollard R Couzens B Batchelar K Gook       (S)
2009 – 2010 Div 9
A Payne T Kovac R Hammond D Hirst      (S)
P Lassig G Jackson B Olsen A Cowell    (S)
 20010 – 2011 Div 8
J.  Feldman R. Hammond G. Woolcock D. Hirst    (S)
A. Renkauskas A. McDonald K. Miller B. Pollard  (S)
R. Toyne B. Marshall B. Olsen I.E. Price  (S)
GBR Pennant Shields
2012 – 2013  Div 3
R. Couzens R. Beattie M. Ward R. Manning    (S)
A. McInerney M. Couzens A. Lewis P. Bartlett     (S)
R. Kenshole P. Lassig D. Gercke P. Standaert  (S)
P. Stokes G. Woolcock B. Ward S. McDonald  (S)
2014-2015 Div 11
C. Andersen C. Loe H. Teufel J. Fagan  (S)
J. Van Halen R. Linguey T. Kovac P. Hart    (S)
2017-2018 Div 2
 B. Toner J. Toner  S. Marshall  P. Standaert (S)
 C. Loe R. Manning  D. Washington  J. Short (S)
 P. Lassig  I. Price  P. Kane  S. Evans (S)
 S. O Donnell  R. Kenshole  M. Couzens  D. Gercke (S)
2017-2018 Div 6
R. Fensling P. Tucker P. Kelly P. Bartlett (S)
C. Detlefsen D. Hirst A. McInerney R. Beattie (S)
G. McLean A. Tapping M. Ward J. Talarico (S)
D. Hadges G. Woolcock A. Renkauskas T. Greenwood (S)
2018-2019 Div 8
C. Detelfsen T. McCarthy P. Tucker A. Tapping (S)
R. Birkett J. Pearson P. Kelly D. Hodges (S)
A. Payne L. Gercke B. Olsen M. Bates (S)